  • R75QD1560AA30J
R75QD1560AA30J
advertisement
Manufacturer No:
R75QD1560AA30J
HK JDW NO:
417-R75QD1560AA30J
Package:
Datasheet:
R75QD1560AA30J
Description:
Cap Film 0.0056uF 1000V PP 5% (10 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 0.1421 Ohm 105°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R75QD1560AA30J
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|400VAC