  • R75PD1470DQ40K
R75PD1470DQ40K
advertisement
Manufacturer No:
R75PD1470DQ40K
HK JDW NO:
417-R75PD1470DQ40K
Package:
Datasheet:
R75PD1470DQ40K
Description:
Cap Film 0.0047uF 630V PP 10% (10 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 0.1693 Ohm 105°C Automotive Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R75PD1470DQ40K
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|250VAC