  • R75MN3470CK30K
R75MN3470CK30K
advertisement
Manufacturer No:
R75MN3470CK30K
HK JDW NO:
417-R75MN3470CK30K
Description:
470nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75MN3470CK30K
  • Height
    16mm
  • Length
    26.5mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    7mm
  • Lead Pitch
    22.5mm