  • R75MN3330AA30J
R75MN3330AA30J
advertisement
Manufacturer No:
R75MN3330AA30J
HK JDW NO:
417-R75MN3330AA30J
Description:
330nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75MN3330AA30J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    6mm
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Height
    15mm
  • Length
    26.5mm