  • R75IF3220CKA0K
R75IF3220CKA0K
advertisement
Manufacturer No:
R75IF3220CKA0K
HK JDW NO:
417-R75IF3220CKA0K
Description:
220nF Film Capacitor 10% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R75IF3220CKA0K
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    10%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    6mm
  • Lead Pitch
    10mm
  • Dielectric
    PP
  • Height
    12mm
  • Length
    13mm