  • R71PI3680CK30M
R71PI3680CK30M
advertisement
Manufacturer No:
R71PI3680CK30M
HK JDW NO:
417-R71PI3680CK30M
Description:
680nF Film Capacitor 20% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R71PI3680CK30M
  • Tolerance
    20%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    11mm
  • Lead Pitch
    15mm
  • Height
    19mm
  • Length
    18mm