  • R71PF3100GY30M
R71PF3100GY30M
advertisement
Manufacturer No:
R71PF3100GY30M
HK JDW NO:
417-R71PF3100GY30M
Description:
100nF Film Capacitor 20% Radial Through Hole
Quantity:
In Stock : 1726
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
R71PF3100GY30M
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    6mm
  • Lead Pitch
    10mm
  • Height
    12mm
  • Length
    13mm