  • R71MN32205000J
R71MN32205000J
advertisement
Manufacturer No:
R71MN32205000J
HK JDW NO:
417-R71MN32205000J
Description:
220nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R71MN32205000J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    220nF
  • Depth
    6mm
  • Lead Pitch
    22.5mm
  • Height
    15mm
  • Length
    26.5mm