  • R60MI3680CK40J
R60MI3680CK40J
advertisement
Manufacturer No:
R60MI3680CK40J
HK JDW NO:
417-R60MI3680CK40J
Description:
680nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R60MI3680CK40J
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    10mm
  • Lead Pitch
    15mm
  • Height
    16mm
  • Length
    18mm