  • R60EI3680DQ30J
R60EI3680DQ30J
advertisement
Manufacturer No:
R60EI3680DQ30J
HK JDW NO:
417-R60EI3680DQ30J
Description:
680nF Film Capacitor 5% Radial Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
R60EI3680DQ30J
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    5mm
  • Lead Pitch
    15mm
  • Dielectric
    PET
  • Height
    11mm
  • Length
    18mm