  • R591302615
R591302615
advertisement
Manufacturer No:
R591302615
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
HK JDW NO:
650-R591302615
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
Description:
SP6T SUBMINIATURE SMA 6GHZ NORMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R591302615
  • Package / Case
    Module, SMA Connectors
  • Supplier Device Package
    Module
  • Mfr
    Radiall USA, Inc.
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
    SPnT
  • Voltage - Supply
    10.2V ~ 13V
  • Circuit
    SP6T
  • Test Frequency
    6GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Topology
  • Frequency Range
    0Hz ~ 6GHz