  • R585813500
R585813500
advertisement
Manufacturer No:
R585813500
HK JDW NO:
650-R585813500
Description:
SPDT TERMINATED RAMSES SMA2.9 40
Step5Bar-code shipping tag
R585813500
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
    SPnT
  • Voltage - Supply
    24V ~ 30V
  • Test Frequency
    40GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Topology
  • Frequency Range
    0Hz ~ 40GHz