  • R585442500
R585442500
advertisement
Manufacturer No:
R585442500
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
HK JDW NO:
650-R585442500
Package:
Module
Datasheet:
Description:
SPDT TERMINATED RAMSES SMA 18GHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R585442500
  • Package / Case
    Module
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Radiall USA, Inc.
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
  • Voltage - Supply
    10.2V ~ 13V
  • Circuit
    SPDT
  • Test Frequency
    18GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Topology
  • Frequency Range
    0Hz ~ 18GHz