  • R585423000
R585423000
advertisement
Manufacturer No:
R585423000
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
HK JDW NO:
650-R585423000
Package:
Module
Datasheet:
Description:
DP3T RAMSES SMA 18GHZ FAILSAFE I
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R585423000
  • Package / Case
    Module
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Radiall USA, Inc.
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
    DP3T
  • Voltage - Supply
    24V ~ 30V
  • Circuit
    DP3T
  • Test Frequency
    18GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Topology
  • Frequency Range
    0Hz ~ 18GHz