  • R577313002
R577313002
advertisement
Manufacturer No:
R577313002
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
HK JDW NO:
650-R577313002
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
Description:
DPDT RAMSES SMA 3GHZ FAILSAFE 28
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R577313002
  • Package / Case
    Module, SMA Connectors
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Radiall USA, Inc.
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
    DPDT
  • Voltage - Supply
    24V ~ 30V
  • Circuit
    DPDT
  • Test Frequency
    3GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Topology
  • Frequency Range
    0Hz ~ 3GHz