  • R577133002
R577133002
advertisement
Manufacturer No:
R577133002
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
HK JDW NO:
650-R577133002
Package:
Module
Datasheet:
Description:
DPDT RAMSES N 12.4GHZ LATCHING 2
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R577133002
  • Series
    DPDT
  • Voltage - Supply
    24V ~ 30V
  • Circuit
    DPDT
  • Test Frequency
    12.4GHz
  • Impedance
    50Ohm
  • Topology
  • Frequency Range
    0Hz ~ 12.4GHz
  • Insertion Loss
    0.5dB (max)
  • Isolation
    60dB (min)
  • RF Type
    General Purpose
  • P1dB
  • IIP3
  • Features
  • Package / Case
    Module
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Radiall USA, Inc.
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C