  • R463W456000M1M
R463W456000M1M
advertisement
Manufacturer No:
R463W456000M1M
HK JDW NO:
417-R463W456000M1M
Description:
56μF Film Capacitor 20% Radial 630V-DC 300V-AC
Step5Bar-code shipping tag
R463W456000M1M
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    56μF
  • Voltage - Rated DC
    630V
  • Voltage - Rated AC
    300V