  • R3119N046E-TR-FE
R3119N046E-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
R3119N046E-TR-FE
HK JDW NO:
674-R3119N046E-TR-FE
Package:
Datasheet:
R3119N046E-TR-FE
Description:
2.2V 5 Terminals 5-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 5511
Step5Bar-code shipping tag
R3119N046E-TR-FE
  • Supply Voltage
    2.2V
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.1V
  • Length
    2.9mm
  • Height Seated (Max)
    1.3mm
  • Width
    1.6mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Additional Feature
    DETECTOR THRESHOLD VOLTAGE IS 4.6V