  • QUINT-PS-100-240AC/24DC/20
QUINT-PS-100-240AC/24DC/20
advertisement
Manufacturer No:
QUINT-PS-100-240AC/24DC/20
Manufacturer:
Phoenix Contact
HK JDW NO:
629-QUINT-PS-100-240AC/24DC/20
Package:
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 480W 10-Pin