  • Q4XFKLAF610-Q8
Q4XFKLAF610-Q8
advertisement
Manufacturer No:
Q4XFKLAF610-Q8
HK JDW NO:
124-Q4XFKLAF610-Q8
Package:
Datasheet:
Description:
PHOTO SEN 610MM NPN/PNP-IO LINK
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Q4XFKLAF610-Q8
  • Operating Temperature
    -10°C~50°C
  • Series
    Q4X
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    10V~30V