  • PXETGLJANF-74.250000
PXETGLJANF-74.250000
advertisement
Manufacturer No:
PXETGLJANF-74.250000
HK JDW NO:
776-PXETGLJANF-74.250000
Step5Bar-code shipping tag
PXETGLJANF-74.250000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    74.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    15mA
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm