  • PV37X502A01B00
PV37X502A01B00
advertisement
Manufacturer No:
PV37X502A01B00
HK JDW NO:
103-PV37X502A01B00
Package:
Datasheet:
PV37X502A01B00
Step5Bar-code shipping tag
PV37X502A01B00
  • Series
    PV37
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    Rectangular - 0.264 x 0.157 Face x 0.264 H 6.70mmx4.00mmx6.70mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Temperature Coefficient
    ±150ppm/°C
  • Resistance
    5kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W