  • PTN1005H2321BBT0
PTN1005H2321BBT0
advertisement
Manufacturer No:
PTN1005H2321BBT0
HK JDW NO:
866-PTN1005H2321BBT0
Package:
1005
Datasheet:
Description:
Thin Film, 2.32kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
PTN1005H2321BBT0
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.32kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Operating Supply Voltage
    100V
  • Length
    2.67mm
  • Width
    1.27mm