  • PTN0402E1501BBTI
PTN0402E1501BBTI
advertisement
Manufacturer No:
PTN0402E1501BBTI
HK JDW NO:
866-PTN0402E1501BBTI
Description:
1.5kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
PTN0402E1501BBTI
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Resistance
    1.5kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Operating Supply Voltage
    75V