  • PT10MH10-104A2020-S
PT10MH10-104A2020-S
advertisement
Manufacturer No:
PT10MH10-104A2020-S
HK JDW NO:
40-PT10MH10-104A2020-S
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 24253
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PT10MH10-104A2020-S
  • Size / Dimension
    Round - 0.406Dia x 0.476 H 10.30mmx12.10mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    100kOhms
  • Power (Watts)
    0.15W