  • PSMCAQ1050-501P
PSMCAQ1050-501P
advertisement
Manufacturer No:
PSMCAQ1050-501P
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PSMCAQ1050-501P
Package:
Datasheet:
Description:
5uH@100kHz 500Ω@100MHz -25℃~+125℃ 80VAC 5.5mΩ 80V 2 5A 80V SMD,9.5x8.3mm Common Mode Filters ROHS