  • PSK-10W-24-T
PSK-10W-24-T
advertisement
Manufacturer No:
PSK-10W-24-T
HK JDW NO:
193-PSK-10W-24-T
Package:
Datasheet:
PSK-10W-24-T
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.45A 10.8W 4-Pin Tray
Step5Bar-code shipping tag
PSK-10W-24-T
    Select All
  • Product Weight (g)
    48
  • Packaging
    Tray
  • Tolerance
    ±2(Typ)
  • Part Status
    Active
  • Type
    Regulated
  • Style
    Encapsulated
  • Pin Count
    4
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    0.5%(Typ)
  • Load Regulation
    1%(Typ)