  • PSEFCI5025-351
PSEFCI5025-351
advertisement
Manufacturer No:
PSEFCI5025-351
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PSEFCI5025-351
Package:
Datasheet:
Description:
350Ω@100MHz -25℃~+125℃ 125VAC 40mΩ 125V 2 4A 50V SMD,4.8x5x2.5mm Common Mode Filters ROHS