  • PSAA20R-033-R-CNR5
PSAA20R-033-R-CNR5
advertisement
Manufacturer No:
PSAA20R-033-R-CNR5
HK JDW NO:
624-PSAA20R-033-R-CNR5
Package:
Description:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 3.3V 9.9W
Step5Bar-code shipping tag
PSAA20R-033-R-CNR5
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    PSAA20R (20W)
  • Size / Dimension
    2.82Lx1.97W x 1.22 H 71.7mmx50.0mmx31.0mm
  • Power (Watts)
    9.9W
  • Polarization
    Negative Center
  • Current - Output (Max)
    3A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    3.3V
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max