  • PS5025GT2-R50-T1
PS5025GT2-R50-T1
advertisement
Manufacturer No:
PS5025GT2-R50-T1
Manufacturer:
Susumu
HK JDW NO:
740-PS5025GT2-R50-T1
Package:
Datasheet:
PS5025GT2-R50-T1
Description:
RF POWER DIVIDER 0HZ-10GHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PS5025GT2-R50-T1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • RF/Microwave Device Type
    SPLITTER
  • Insertion Loss
    6dB
  • VSWR-Max
    1.5
  • Insertion Loss (dB)
    0.3 dB
  • Input Power-Max (CW)
    26.99dBm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Series
    PS
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    50Ohm
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Construction
    COMPONENT
  • Frequency
    0Hz~10GHz