  • PRAHT135I4500RBWGT
PRAHT135I4500RBWGT
advertisement
Manufacturer No:
PRAHT135I4500RBWGT
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-PRAHT135I4500RBWGT
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PRAHT135I4500RBWGT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    35 Weeks
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    8
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Tolerance
    0.1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    500Ohm
  • Max Operating Temperature
    215°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    100V
  • Number of Elements
    4
  • Number of Resistors
    4
  • Power Per Element
    12.5mW