  • PPT0300GXR5VB
PPT0300GXR5VB
advertisement
Manufacturer No:
PPT0300GXR5VB
HK JDW NO:
353-PPT0300GXR5VB
Datasheet:
PPT0300GXR5VB
Step5Bar-code shipping tag
PPT0300GXR5VB
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Voltage - Supply
    5.5V~30V
  • Output
    0 V ~ 5 V
  • Output Type
    Analog, RS-485
  • Accuracy
    ±0.05%
  • Port Style
    Barbed, Threaded
  • Port Size
    Female - 1/8" 3.18mm Swagelok? Male - 0.13" 3.18mm Tube
  • Max Pressure
    600 PSI