  • PPT0300GWF2VA
PPT0300GWF2VA
advertisement
Manufacturer No:
PPT0300GWF2VA
HK JDW NO:
353-PPT0300GWF2VA
Datasheet:
PPT0300GWF2VA
Step5Bar-code shipping tag
PPT0300GWF2VA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Voltage - Supply
    5.5V~30V
  • Output
    0 V ~ 5 V
  • Output Type
    Analog, RS-232
  • Accuracy
    ±0.05%
  • Port Style
    Barbed, Filtered
  • Port Size
    Male - 0.13 3.18mm Tube Filter
  • Max Pressure
    600 PSI