  • POE-48I12S-AFI
POE-48I12S-AFI
advertisement
Manufacturer No:
POE-48I12S-AFI
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-POE-48I12S-AFI
Package:
Datasheet:
POE-48I12S-AFI
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
POE-48I12S-AFI
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Current - Output
    1A
  • Voltage - Output
    12V