  • PO593-02T1R5
PO593-02T1R5
advertisement
Manufacturer No:
PO593-02T1R5
HK JDW NO:
4800-PO593-02T1R5
Step5Bar-code shipping tag
PO593-02T1R5
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    1.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    235°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Packing Method
    Ammo Pack
  • Rated Power Dissipation (P)
    2W
  • Working Voltage
    500V
  • Diameter
    4.5mm
  • Length
    11.5mm