  • PNL86506SC-183SMAM
PNL86506SC-183SMAM
advertisement
Manufacturer No:
PNL86506SC-183SMAM
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-PNL86506SC-183SMAM
Package:
SMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PNL86506SC-183SMAM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2011
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMA Male
  • Power - Max
    10W
  • Gain
    6dBi
  • Frequency Range
    865MHz~868MHz
  • Antenna Type
    Panel
  • VSWR
    1.5
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    867MHz