  • PM4HF11R-S-AC240VSW
PM4HF11R-S-AC240VSW
advertisement
Manufacturer No:
PM4HF11R-S-AC240VSW
HK JDW NO:
590-PM4HF11R-S-AC240VSW
Package:
Datasheet:
Description:
Electromechanical Relay DPDT 3A 200V to 240VAC Flush Mount
Step5Bar-code shipping tag
PM4HF11R-S-AC240VSW
  • Mount
    Flush
  • Max Current Rating
    3A
  • Throw Configuration
    DPDT
  • Coil Voltage (AC)
    240V