PLZ10B-HG3/H
PLZ10B-HG3/H
884-PLZ10B-HG3/H
DO-219AC
ZENER DIODE 8Ohm ±3% 10V 200nA @ 7V 150°C 500mW 2 Terminations ZENER DO-219AC