  • PLY10AS6220R8R2B
PLY10AS6220R8R2B
advertisement
Manufacturer No:
PLY10AS6220R8R2B
HK JDW NO:
535-PLY10AS6220R8R2B
Datasheet:
PLY10AS6220R8R2B
Description:
Common Mode Filters / Chokes 6.2mH 0.8A 300volt
Step5Bar-code shipping tag
PLY10AS6220R8R2B
  • Operating Temperature
    -25°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.709Lx0.630W 18.00mmx16.00mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    BOX
  • Voltage - Rated AC
    300V
  • Inductance
    6.2 mH
  • DC Resistance (DCR)
    100mOhm
  • Current
    800mA
  • Max DC Current
    800mA
    2
  • Rated Voltage
    300V
  • Height
    17.5006mm
  • Length
    18mm
  • Width
    16mm