  • PL22SFLY110
PL22SFLY110
advertisement
Manufacturer No:
PL22SFLY110
Manufacturer:
Carlo Gavazzi Inc.
HK JDW NO:
144-PL22SFLY110
Package:
Datasheet:
PL22SFLY110
Description:
PLT LIGHT FLASH LIGHT 110 VAC/DC YELLOW LED
Step5Bar-code shipping tag
PL22SFLY110
    Select All
  • Lens Size
    29.00mm Dia
  • Lamp Color
    Yellow
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Ratings
    AC/DC
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    PL
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP65
  • Panel Cutout Dimensions
    0.866 (22.00mm)
  • Voltage
    110V
  • Current
    18mA