  • PKT-MEZDPD4506A-8552
PKT-MEZDPD4506A-8552
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-8552
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-8552
Description:
CONFIGURABLE 4506A BUCK EVAL BRD
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-8552
  • Voltage - Input
    4V~45V
  • Current - Output
    6A
  • Voltage - Output
    0.6V~22V