  • PKT-MEZDPD4506A-854F
PKT-MEZDPD4506A-854F
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-854F
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-854F
Description:
CONFIGURABLE 4506A BUCK EVAL BRD
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-854F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Current - Output
    6A
  • Voltage - Output
    0.6V~22V
  • Utilized IC / Part
    mEZDPD4506A-854F
  • Supplied Contents
    Board(s), Cable(s), Accessories
  • Board Type
    Fully Populated
  • Main Purpose
    DC/DC, Step Down
  • Outputs and Type
    1, Non-Isolated
  • Regulator Topology
    Buck
  • Voltage - Input
    4V~45V