  • PKT-MEZDPD4506A-84F1
PKT-MEZDPD4506A-84F1
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84F1
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84F1
Package:
Description:
CONFIGURABLE 4506A 18V 4A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84F1
  • Voltage - Input
    32V~40V
  • Current - Output
    4A
  • Voltage - Output
    18V
  • Frequency - Switching
    800kHz