  • PKT-MEZDPD4506A-84F0
PKT-MEZDPD4506A-84F0
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84F0
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84F0
Package:
Description:
CONFIGURABLE 4506A 12V 4A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84F0
  • Voltage - Input
    32V~40V
  • Current - Output
    4A
  • Voltage - Output
    12V
  • Frequency - Switching
    800kHz