  • PKT-MEZDPD4506A-84EE
PKT-MEZDPD4506A-84EE
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84EE
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84EE
Package:
Description:
CONFIGURABLE 4506A 3.3V 4A EVB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84EE
  • Series
    MEZDPD4506
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input
    32V~40V
  • Current - Output
    4A
  • Voltage - Output
    3.3V
  • Frequency - Switching
    800kHz