  • PKT-MEZDPD4506A-84E9
PKT-MEZDPD4506A-84E9
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84E9
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84E9
Package:
Description:
CONFIGURABLE 4506A 3.3V 4A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84E9
  • Series
    MEZDPD4506
  • Voltage - Input
    9V~15V
  • Current - Output
    4A
  • Voltage - Output
    3.3V
  • Frequency - Switching
    800kHz