  • PKT-MEZDPD4506A-84D7
PKT-MEZDPD4506A-84D7
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84D7
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84D7
Package:
Description:
CONFIGURABLE 4506A 2.5V 6A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84D7
  • Series
    MEZDPD4506
  • Voltage - Input
    9V~15V
  • Current - Output
    6A
  • Voltage - Output
    2.5V
  • Frequency - Switching
    800kHz