  • PKT-MEZDPD4506A-84D3
PKT-MEZDPD4506A-84D3
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84D3
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84D3
Package:
Description:
CONFIGURABLE 4506A 2.5V 6A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84D3
  • Series
    MEZDPD4506
  • Voltage - Input
    4V~12V
  • Current - Output
    6A
  • Voltage - Output
    2.5V
  • Frequency - Switching
    800kHz