  • PKT-MEZDPD3603A-8506
PKT-MEZDPD3603A-8506
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD3603A-8506
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD3603A-8506
Description:
CONFIGURABLE 3603A BUCK EVAL BRD
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD3603A-8506
  • Series
    MEZDPD3603
  • Voltage - Input
    4.5V~36V
  • Current - Output
    3A
  • Voltage - Output
    0.6V~12V