  • PKT-MEZDPD1620A-84E3
PKT-MEZDPD1620A-84E3
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD1620A-84E3
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD1620A-84E3
Package:
Description:
CONFIGURABLE 1620A 1.2V 20A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD1620A-84E3
  • Voltage - Input
    4V~10V
  • Current - Output
    20A
  • Voltage - Output
    1.2V
  • Frequency - Switching
    800kHz